Нарада з питань організації та проведення виробничої педагогічної практики

03 лютого відбулася настановча нарада з питань організації та проведення виробничої педагогічної практики для студентів педагогічного факультету першого курсу ОР «Магістр» спеціальності 01 Освітні, педагогічні науки.

В роботі наради взяли участь завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика професор, доктор педагогічних наук  Завгородня Т.К., керівник практики доцент, кандидат педагогічних наук Ковальчук В.М, викладачі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика.

Метою виробничої педагогічної практики майбутніх викладачів є забезпечення практичного пізнання  закономірностей професійної діяльності та оволодіння способами її організації, вміння вирішувати конкретні методичні завдання згідно з умовами педагогічного процесу; виховання у студентів потреби систематично поновлювати свої знання і творчо застосовувати їх у практичній діяльності.

Серед основних завдань практики визначено:поглиблення і закріплення теоретичних знань;формування і розвиток у майбутніх викладачів вмінь і навичок, професійно значимих якостей особистості;вивчення сучасного стану освітнього процесу в закладах вищої освіти;вивчення передового педагогічного досвіду;виховання любові до обраної професії, формування педагогічних інтересів, нахилів, розвитку творчого підходу до педагогічної діяльності; закріплення, поглиблення та збагачення психолого-педагогічних та спеціальних знань з різних предметів, використання їх при розв’язанні конкретних педагогічних завдань;формування у студентів навичок організації виховної роботи, спираючись на знання з психології, педагогіки;виховання стійкого інтересу до професії викладача, потреби в педагогічній самоосвіті, виробленні творчого підходу до педагогічної діяльності.