Відеоміст “Яким має бути успішний управлінець: бачення сторін”

11 травня 2020р. кафедрою педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика та молодіжною радою Дзвиняцької ОТГ було організовано відеоміст “Яким має бути успішний управлінець: бачення сторін?”. З привітальним словом до учасників виступила директорка Педагогічного факультету, професорка О.С.Кондур. Завідувачка кафедрою, професорка Т.К.Завгородня окреслила перспективи розвитку кафедри. Доцентка Л.М.Прокопів виступила з доповіддю про “Виклики сучасного управління у ХХІ столітті”. Професорка В.В.Стинська розкрила питання викладання у контексті новітніх технологій. Цікавим було обговорення, у якому виступили Н.Мельник (Дзвиняцька ОТГ) та її колеги, Іван Глібчук, Наталія Котурбаш та ін. Висновок простий: потреба у подальшій співпраці та зростанні спеціальності т “Освітні, педагогічні науки”.