Онлайн-засідання вченої ради педагогічного факультету

23 вересня 2021 року відбулося чергове онлайн-засідання вченої ради педагогічного факультету, присвячене, зокрема, питанню співпраці кафедр факультету зі стейкхолдерами. У засіданні взяли участь представники Ради роботодавців педагогічного факультету – потенційні працедавці здобувачів усіх спеціальностей, якими можна оволодіти на педагогічному факультеті. Так, з оцінкою освітніх програм, пропозиціями щодо шляхів подальшої співпраці, відгуками про професійну підготовку студентів-практикантів і випускників педагогічного факультету, котрі поповнили штат освітніх закладів, виступили присутні стейкхолдери:

– Чепіль Марія Миронівна, доктор педагогічних наук, професор, академік АН ВО України, заслужений діяч науки і техніки України, завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Дрогобицького педагогічного університету; стейкхолдер освітньої програми «Освітні, педагогічні науки»;

– Михайлишин Галина Йосипівна ‑ проректор з науково-педагогічної роботи ПНУ, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ПНУ, стейкхолдер освітньої програми «Соціальна педагогіка»; член вченої ради педагогічного факультету;

– Голей Тарас Борисович ‑ завідувач ЗДО №1 «Калинонька», голова місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» м.Івано-Франківськ; стейкхолдер освітньої програми «Дошкільна освіта», член вченої ради педагогічного факультету;

– Палій Руслана Іванівна – завідувачка ДНЗ №3 «Бджілка» м. Івано-Франківськ, стейкхолдер освітньої програми «Дошкільна освіта»;

– Ільчишин Наталія Євгенівна ‑ директор СШ №26 м. Івано-Франківська; стейкхолдер освітньої програми «Початкова освіта», член вченої ради педагогічного факультету.

Завідувачі кафедр Б.І.Ковбас, Н.В.Лисенко, М.П.Оліяр і Л.М.Прокопів також виступили з інформацією про заходи, які відбувалися в рамках співпраці з потенційними роботодавцями випускників педагогічного факультету, окреслили перспективи співпраці зі стейкхолдерами, поділилися своїм баченням її активізації.