Організації вільного вибору навчальних дисциплін

На вчений раді університету, яка відбулась 28 вересня одним із питань, які стояли на порядку денному стало питання
організації вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти, яке доповів проектор з науково-педагогічної роботи професор Сергій Шарин. Він зазначив, що в університеті незабаром запустять функціонали реєстрації кафедрами дисциплін у каталозі вибіркових дисциплін та вибору студентами дисциплін у каталозі вибіркових дисциплін. Відповідно завідувачі кафедр мають забезпечити щорічне оновлення каталогу вибіркових дисциплін, які пропонує кафедра на наступний навчальний рік, включаючи оновлення силабусів, html-покликань на них, використовуючи відповідний функціонал в електронній системі webportal.pnu.edu.ua. Щодо роботи з останнім, то фахівці університету підготують для здобувачів освіти серію відеоінструкцій як користуватися новим функціоналом.