Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас
27-28 лютого 2020 р.
до участі у Всеукраїнських педагогічних читаннях
«ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА В УКРАЇНІ:
ТРАДИЦІЇ ТА СУЧАСНІ ВИКЛИКИ»
з нагоди 80-річчя відкриття першого на Прикарпатті закладу вищої освіти педагогічного профілю та пошанування пам’яті
доктора педагогічних наук професора
Ступарика Богдана Михайловича
Напрями читань
- Концептуальні засади, практика функціонування та головні чинники удосконалення системи педагогічної освіти в сучасній Україні.
- Становлення і розвиток педагогічної освіти на українських землях у ХІХ-на початку ХХ ст.
- Теоретичні основи та практика підготовки педагогічних працівників в умовах УНР та ЗУНР.
- Провідні тенденції у розвитку системи педагогічної освіти в Україні у 1920-х – 1930-х рр. (східно- та західноукраїнський контекст).
- Особливості розвитку і змістові детермінанти педагогічної освіти в Україні у другій половині ХХ ст.
- Вища педагогічна освіта на Прикарпатті в умовах відродження національної системи освіти, її визначні організатори та репрезентанти. Внесок Б.Ступарика у підготовку та підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.
Початок роботи Всеукраїнських педагогічних читань 27 лютого 2020 р.
о 10.30 год.
Робоча мова читань – українська.
Для участі у Всеукраїнських педагогічних читаннях необхідно до 20. 01. 2020 р. надіслати на електронну адресу yegorova.inga@gmail.com ( в окремих файлах, із назвами на кшталт: Поліщук_стаття):
-заявку для участі в читаннях (взірець додається);
-тексти фахової статті (до 12-15 стор.) або тез (3-4 стор.) (вимоги додаються);
-до 5.02. 2020 р. у телефонному режимі ( телефони : 097-500-74-07, (0342) 57-00-11) повідомлення про очну участь у читаннях .
За результатами Всеукраїнських педагогічних читань планується підготовка та видання наукового збірника статей; матеріали читань можуть бути вміщені у фахових педагогічних виданнях ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»; тези – в електронному збірнику (авторів-магістрів – у «Інформаційному бюлетені» кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика).
Оргкомітет читань і редакції видань залишають за собою право не публікувати матеріали, які не відповідають тематиці читань, і почасти їх редагувати. Відповідальність за зміст публікацій повністю несуть їх автори.
Фінансові умови
Оргвнесок у сумі 200 грн. сплачують всі учасники читань (для часткового покриття організаційних витрат, зокрема друку програми, сертифікатів учасників, технічного супроводу заходу тощо).
Вартість сторінки статті для наукового збірника чи фахового видання – 40 грн.; збірника тез – 25 грн.
Відправлення матеріалів читань «Новою поштою» за рахунок отримувача.
Витрати, пов’язані з участю в читаннях (проїзд, проживання тощо) оплачуються учасниками за власний рахунок.
Оргвнесок перераховується на картку Приватбанку, номер картки: 5168742709731784 (одержувач – Ковальчук Віра Миколаївна). У призначенні платежу доцільно вказати прізвище та ініціали автора статті.
Увага! Оплата коштів здійснюється тільки після підтвердження в телефонному режимі фактів участі в читаннях та прийняття матеріалів до розгляду. Копію квитанції про оплату надсилати на електронну адресу: vira1959@i.ua
Контакти
Адреса оргкомітету :76000 м. Івано-Франківськ, вул. С.Бандери, 1, кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика.
Тел.: (0342) 57-00-11 ; е-mail kstuparyka@pnu.edu.ua
Координатори Всеукраїнських педагогічних читань:
Нагачевська Зіновія Іванівна, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, доктор педагогічних наук, доцент; т-н : 068- 541-09-15;
Єгорова Інга Вячеславівна, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, кандидат педагогічних наук, доцент;
т-н: 097-500-74-07;
Ковальчук Віра Миколаївна, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, кандидат педагогічних наук, доцент;
т-н: 066-910-43-61 (фінансові питання).
Оргкомітет читань
Заявка
учасника
Всеукраїнських педагогічних читань
«Педагогічна освіта в Україні: традиції та сучасні виклики»
Прізвище, ім’я, по батькові.
- Науковий ступінь, учене звання.
- Посада (повна назва).
- Установа.
- Домашня адреса.
- Телефон.
- Е-
- Форма участі (очна чи заочна).
- Тема доповіді (виступу).
- Напрям читань (назва).
- Замовлення збірників статей (журналів).
- Замовлення електронного варіанту збірника тез.
- Замовлення електронного варіанту програми конференції.
- Замовлення друкованого варіанту програми конференції.
- Замовлення друкованого варіанту сертифіката учасника конференції.
- Необхідність поселення в готелі.
- Адреса відділення «Нової пошти» для відправлення матеріалів конференції.
Вимоги
до оформлення фахової статті
Загальний обсяг: 12-15 стор. друкованого тексту формату А-4.
Шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5 ; абзацний відступ 1, 25см; усі поля – по 2,5 см; редактор Word, тип файлу RTF.
На титульній сторінці вказуються : УДК (перший рядок зліва), прізвище й ініціали автора (у правому верхньому куті), нижче – науковий ступінь (якщо є), посада й місце роботи (без скорочень).
Назва статті – великими літерами в центрі.
Анотація – із зазначенням мети дослідження, опису застосованих методів і основних висновків українською ( 500-600 друкованих знаків із пробілами) й англійською (1800 друкованих знаків із пробілами) мовами.
Ключові слова (8-10 понять) зазначеними мовами з інтервалом 1.
Список використаних джерел (10-12) оформляється згідно із найновішими чинними вимогами.
Автори, які не мають наукового ступеню, додають до статті рецензію наукового керівника або іншого фахівця з науковим ступенем.
Вимоги
до оформлення тез
Обсяг – 3-4 сторінки; стандарти: кегль 16 pt, міжрядковий інтервал – 1; абзацний відступ – 1,25 см, поля – 2 см, шрифт – Times New Roman. Обов’язковий список джерел (2-5 найменувань).
25 грудня 2019 р. студенти 1 курсу спеціальності «Освітні, педагогічні науки» денної форми навчання з академнаставником проф. І.В.Стражніковою відвідали з подарунками Будинок Милосердя св. Миколая. Студенти привітали мешканців Будинку та їх наставниць-сестер з минулими та прийдешніми святами. Дякуємо майбутнім магістрам за людяність, організованість та ініціативність!