2019

Данилишин Наталя. Розвиток комунікативної компетентності майбутніх викладачів ЗВО в умовах освітніх трансформацій. Друга всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток життєвої компетентності особистості в умовах освітніх трансформацій: виховний, психологічний, інклюзивний виміри» (19-21.06.2019, Скадовськ).

Капітан Лідія. Формування художньо-естетичної культури студентської молоді в умовах освітніх трансформацій. Друга всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток життєвої компетентності особистості в умовах освітніх трансформацій: виховний, психологічний, інклюзивний виміри» (19-21.06.2019, Скадовськ).

Стан Марія. Особливості гендерної соціалізації студентської молоді в освітньому просторі закладу вищої освіти. Друга всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток життєвої компетентності особистості в умовах освітніх трансформацій: виховний, психологічний, інклюзивний виміри» (19-21.06.2019, Скадовськ).

Ябчанка Руслана. Застосування інноваційних технологій навчання в процесі підготовки майбутніх викладачів ЗВО для роботи зі студентами з обмеженими фізичними можливостями. Друга всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток життєвої компетентності особистості в умовах освітніх трансформацій: виховний, психологічний, інклюзивний виміри» (19-21.06.2019, Скадовськ).

Програма_Скадовськ_Другої всеукраїнської науково-практичної конференції  «Розвиток життєвої компетентності особистості в умовах освітніх трансформацій: виховний, психологічний, інклюзивний виміри»