Вступ: інформація для вступників 2023 року
АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
Гуманітарний корпус, ауд. 101 (вхід з вул. Чорновола)
вул. Шевченка, 57
м. Івано-Франківськ
76018, Україна
Телефон: (0342) 59-60-60
Call-center Приймальної комісії: (+38) 095 029 77 89;
E-mail: admission@pnu.edu.ua
Педагогічний факультет – e-mail: vstup_pf@pnu.edu.ua, тел. 0962531757
Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення у 2023 році вступних випробувань до магістратури.
Вступні випробування проходитимуть у дві сесії:
основна: 23 червня –21 липня;
додаткова: 3–16 серпня.
Відповідно до наказу реєстрація осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, триватиме з 8 до 31 травня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».
У додатковий період (12–14 червня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ під час основного періоду реєстрації.
До 18 червня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а учасники ж додаткової сесії – до 31 липня.
Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.
До уваги вступників до Прикарпатського національного університету!
Для вступників у магістратуру буде проведено консультацію, щодо Правил прийому та реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ у час від 1 до 7 травня. Слідкуйте за анонсами на сайті Університету. Інформацію про Правила прийому у 2023 році можна переглянути тут.
Коротко та інформативно про правила вступу до магістратури – тут (переглянути)
![](https://kpibs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/126/2023/03/64253634e8e87484387527-300x227.jpg)
Мотиваційний лист при вступі-2023: головна інформація
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
До кожної заявки на вступ – і на бюджет, і на контракт – абітурієнт повинен прикріпити мотиваційний лист.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
До мотиваційного листа цього року можна буде прикріплювати фото дипломів, сертифікатів, свідоцтв про проходження підготовчих курсів тощо.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
Мотиваційний лист братиметься до розгляду приймальною комісією університету у випадку однакового конкурсного балу у абітурієнтів, які одночасно претендують на крайнє прохідне місце.
У цьому випадку комісія перевіряє мотиваційні листи претендентів на доброчесність та оцінює їх за рейтингом, який із листів був кращим та переконливішим.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Бали за мотиваційні листи не виставляються.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
Вступ на контракт на спеціальності, яким надається особлива підтримка, можливий лише за мотиваційним листом.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
Щодо вимог до мотиваційних листів, то вони у 2023 році будуть визначатись Правилами прийому кожного закладу освіти окремо.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/261d.png)
Інформація про вимоги до мотиваційних листів має бути оприлюднена на офіційному вебсайті закладу вищої освіти не пізніше 1 червня 2023 року.
![](https://kpibs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/126/2023/02/изображение_viber_2023-02-02_15-50-01-175-218x300.jpg)
♦Публікація Міністерством освіти і науки України Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2023 році очікується на початку лютого 2023 року, відповідно, уже в в другій половині лютого Університет зможе повноцінно надавати консультації щодо Правил прийому у 2023 році.
♦Для цього Вам достатньо буде звернутися у наш call center за телефоном 0950297789, або написати на електронну адресу Приймальної комісії листа (натиснути, щоб перейти для написання листа), або звернутися у відбіркові комісії факультетів (інститутів) ПНУ (натиснути, щоб переглянути адреси та телефони), або завітати до нас особисто (натиснути, щоб переглянути адресу).
♦Також, повідомляємо Вам, що Приймальна комісія ПНУ планує проводити консультації щодо Правил вступу у 2023 році, починаючи із лютого 2023 року. Тому рекомендуємо Вам слідкувати або за нашим сайтом, або за нашими сторінками у соцмережах: Facebook