Традиційний науковий семінар «Практика реалізації проєктів у системі освіти»

1 листопада  2023 року за участі здобувачів ОР «Магістр» другого року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та завідувача кафедри Любові ПРОКОПІВ, проф. Інни СТРАЖНІКОВОЇ відбувся вже традиційний науковий семінар «Практика реалізації проєктів у системі освіти» – організатор та модератор заходу доц. Інга  ЄГОРОВА

На семінарі було представлено індивідуальні, парні та групові освітні, освітньо-соціальні проєкти. Влад Бобик  запропонував проєкт присвячений цифровій освіті та шляхам  реалізації цифрової грамотності у системі вищої школи. Цікавою була презентація вже втіленого у життя соціального проєкту  «ДУБ-ОК Добрими українцями будемо» ( Роман Бойцанюк та Максим Федюк). Богдан Плясун та Андрій Плясун представили результати своєї стартап-компанії , що присвячена створенню мобільного додатка  -«Hutsul 24».Олег Грабар  та Віктор Полторацький виступили із профорієнтаційними освітніми  проєктами.  У конструктивній, творчій  та невимушеній атмосфері відбувалося обговорення результатів проєктної діяльності та обмін досвідом щодо планування, фінансування та шляхів ефективної реалізації проєктів  у життя.