Відбувся захист підсумкового проєкту студентами спеціальності “Професійна освіта. Цифрові технології”

16 травня 2024 року, символічно у День Вишиванки, відбувся захист навчального підсумкового проєкту студентами 1 курсу ОР бакалавр заочної форми навчання спеціальності “Професійна освіта. Цифрові технології” на тему “Від промислової революції до штучного інтелекту: технології, що змінили світ”. Проєкт був підготовлений і представлений студентами в рамках вивчення навчального курсу “Сучасні освітні технології” (викладач – доктор філософії Паска Т. В.).

Здобувачі освіти продемонстрували свої знання та вміння, досліджуючи ключові технологічні досягнення, що змінили хід історії. Проєкт складався з кількох етапів, кожен з яких був присвячений окремому періоду та важливим відкриттям: від парових машин та електрифікації до сучасних досягнень у галузі штучного інтелекту та автоматизації. Студенти провели ретельний аналіз впливу цих технологій на освіту, суспільство, економіку та культуру.

У ході захисту студенти представили свої дослідження у вигляді презентації та інтерактивних демонстрацій. Особливу увагу було приділено міждисциплінарному підходу до дослідження, який об’єднав історичний, педагогічний, технічний та соціально-економічний аспекти розвитку технологій.

Цей навчальний проєкт став важливим кроком у підготовці студентів до їх майбутньої професійної діяльності, а також сприяв розширенню їхнього кругозору та поглибленню знань у галузі цифрових технологій.

Вітаємо студентів з успішним захистом проєкту та бажаємо подальших успіхів у навчанні та професійному зростанні!