Засідання кафедри з питань підготовки до нового 2024-2025 навчального року

27 серпня 2024 р. відбулось засідання кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика. Відповідно до порядку денного, було детально розглянуто питання, які стосуються підготовки до нового навчального року, а саме:

1.Про організацію навчального процесу у І семестрі 2024-2025 н.р. та підготовку навчально-методичних матеріалів (доповіла завідувачка кафедри Любов Прокопів).

2.Про проміжні результати роботи приймальної комісії кафедри: проблеми, особливості, перспективи (доповіли відповідальний секретар відбіркової комісії, асистент кафедри Тарас Паска та старший лаборант кафедри Оксана Зюбрицька).

3.Про затвердження індивідуальних графіків навчання студентів 2 курсу бакалаврату (спеціальності 015 «Професійна освіта. Цифрові технології») і 2 курсу магістратури (спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки») на І семестр 2024-2025 н.р. (доповідали куратори академічних груп).

4.Про виконання індивідуального плану наукової роботи аспірантів спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» (доповіла гарант ОП, доктор педагогічних наук, професор Вікторія Стинська). Аспіранти різних років навчання представили професорсько-викладацькому складу кафедри звіти про виконання індивідуального плану роботи за друге півріччя 2023-2024 н.р.

5.Про розгляд і затвердження планів роботи кафедри на 2024-2025 н.р.

Завідувачка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, кандидат педагогічних наук, доцент Любов Прокопів привітала колег із початком 2024-2025 навчального року, закликаючи пам’ятати, що попри те, що війна триває, завдяки нашим захисникам й захисницям, – ми маємо можливість працювати, навчати молоде покоління, сприяти розвитку української освіти.