Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика співорганізатор IV науково-методичного онлайн-семінару з міжнародною участю «Відповідальне батьківство ХХІ століття»

25 вересня 2024 р. у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Полтава) відбувся IV науково-методичний онлайн-семінар з міжнародною участю «Відповідальне батьківство ХХІ століття», співорганізатором якого виступила кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З вітальним словом виступила перший проректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор економічних наук, професор Валентина ЯКУБІВ.

В обговоренні семінару взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника: кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри Любов ПРОКОПІВ, доктор педагогічних наук, професор, професор Вікторія СТИНСЬКА, асистенти кафедри Мар’яна ДЕРЕНЮК, Наталія БАСАРАБ та аспіранти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки»: Інна ЗАВУЛІЧНА, Марта ОЛЕКСЮК, Олександр РАДЧЕНКО, Олександр БОЖОК, Юрій КОЗАРА, Олеся ДЖОГОЛИК, Анатолій ЩЕРБАНЮК, Петро ЖУРАКІВСЬКИЙ, Ольга ФІЛІПІШИН.