13 березня в актовій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся Обласний конкурс хореографічних колективів, організований Івано-Франківським державним центром естетичного виховання, який зібрав понад 700 учасників з усієї області.
У рамках цього масштабного мистецького заходу Педагогічний факультет активно долучився до профорієнтаційної роботи. Усі кафедри факультету презентували свої освітні програми, розповідали майбутнім абітурієнтам про можливості навчання, наукову діяльність, особливості професійної підготовки та перспективи працевлаштування випускників.
Від кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Б. Ступарика взяли участь доктор філософії Тарас Паска та студентка 2 курсу ОР бакалавр «Професійна освіта. Цифрові технології» Вікторія Бурчак, які розповідали майбутнім абітурієнтам про можливості навчання, особливості освітньої програми «Професійна освіта. Цифрові технології» та перспективи професійного розвитку.
Спілкування з талановитою молоддю дозволило не лише презентувати освітні можливості кафедри, а й сприяти формуванню усвідомленого вибору майбутньої професії. Майбутні студенти дізналися про особливості навчального процесу, можливості проходження практики, співпрацю університету з освітніми та управлінськими установами.
Захід став чудовою платформою для налагодження нових контактів, обміну досвідом та натхнення на майбутні професійні досягнення! Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту ім. Б. Ступарика й надалі планує брати активну участь у профорієнтаційних заходах, допомагаючи молоді визначитися з професійним шляхом.