Профорієнтаційна зустріч з учнями Ліцею № 1 м. Тлумач

1 квітня 2024 року викладачі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Н.М. Салига та Б.П. Савчук разом зі студентами групи ПЦТ-11 Веронікою Гаврищук та Ганною Хімчак провели профорієнтаційну роботу в Ліцеї № 1 м. Тлумач.

У ході профорієнтаційної бесіди викладачі та студенти розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості навчання  на педагогічному факультеті та правила прийому  до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Під час зустрічі ліцеїсти ознайомились із перспективами для майбутніх абітурієнтів, перевагами навчання в університеті, зокрема освітньою програмою спеціальності «Професійна освіта. Цифрові технології» та широкими можливостями працевлаштування.

Щиро вдячні за організацію зустрічі заступниці директора ліцею  Приведі Ользі Миколаївні. У підсумку зустрічі випускникам ліцею роздано буклети про спеціальність та запрошено на навчання.