Знайомство першокурсників із рідним альма-матер

16.09.2024 р. студенти першого курсу спеціальності «Професійна освіта. Цифрові технології» спільно з куратором Мар’яною Деренюк мали можливість відвідати центральний корпус Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Під час екскурсії студенти прослухали цікаву презентацію, де їх познайомили з історією університету, його основними напрямками діяльності та можливостями для навчання.

Також молоді люди відвідали бібліотеку, де представлено безліч навчальних матеріалів – від книг до електронних ресурсів, необхідних для їх успішного навчання. Особливу увагу привернули інноваційні проєкти, що розробляються в стінах нашого університету, та можливості для міжнародної співпраці.

Першокурсники, із захопленням та вдячністю за можливості, які пропонує рідний вуз – вмотивувались професійно зростати!