Вітаємо Лілію Бандуру з отриманням диплома доктора філософії!

24 вересня 2024 р. відбулося засідання Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, на якому ректор, професор Ігор Цепенда вручив диплом доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки дисертантці кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Лілії Бандурі.

Захист дисертаційного дослідження на тему: “Історіографія застосування інноваційних технологій у підготовці майбутніх вчителів початкової школи у закладах вищої освіти України (90-ті рр. ХХ ст. – початок ХХІ ст.)” відбувся 28.06.2024 у разовій спеціалізованій вченій раді Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Науковий керівник: Прокопів Любов Миколаївна – кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика.

Щиро вітаємо Лілію Романівну, бажаємо подальших наукових здобутків, нових відкриттів та невичерпного натхнення!