Відбувся захист підсумкового проєкту студентами спеціальності “Професійна освіта. Цифрові технології”

22 травня 2024 року відбувся захист навчального підсумкового проєкту студентами 1 курсу ОР бакалавр денної форми навчання спеціальності “Професійна освіта. Цифрові технології” на тему “Технології, що змінили світ: від промислової революції до штучного інтелекту”. Проєкт був підготовлений і представлений студентами в рамках вивчення навчального курсу “Сучасні освітні технології” (викладач – доктор філософії Паска Т. В.). На заході були присутні та оцінювали студентів Прокопів Л. М., завідувачка кафедри, доцентка та Салига Н. М., доцентка кафедри.

Студенти презентували свої роботи, що охоплювали широкий спектр тем: від першої промислової революції та винаходу парової машини до сучасних досягнень у галузі штучного інтелекту та робототехніки. Кожна презентація супроводжувалася детальним аналізом впливу тієї чи іншої технології на розвиток освіти, суспільства, економіки та повсякденного життя.

Особливу увагу було приділено таким темам:

• Промислова революція (XVIII – XIX ст.).
  • Електрифікація та друга промислова революція (кінець XIX – початок ХХ ст.).
  • Інформаційна революція (ХХ ст.).
  • Біотехнологічна революція (кінець ХХ – початок ХХІ ст.).
  • Штучний інтелект та четверта промислова революція (ХХІ ст.).
  • Вплив технологій на освіту, суспільство та економіку.
  • Майбутнє технологій.

У ході захисту студенти представили свої дослідження у вигляді презентації та інтерактивних демонстрацій. Особливу увагу було приділено міждисциплінарному підходу до дослідження, який об’єднав історичний, педагогічний, технічний та соціально-економічний аспекти розвитку технологій.

Захист підсумкового проєкту став важливим етапом у навчальному процесі, адже студенти мали можливість не тільки продемонструвати свої знання та навички, але й отримати цінні поради та пропозиції від викладачів. Такий формат роботи сприяє розвитку критичного мислення, вміння презентувати свої ідеї та аргументувати їх, що є надзвичайно важливим у сучасному світі.

Вітаємо наших студентів з успішним захистом дослідницького проєкту та бажаємо їм подальших успіхів у наукових дослідженнях та професійному зростанні!