Україна — це ми!

02.09.2024 р. відбулося перше, вступне заняття для першокурсників спеціальності 015 «Професійна освіта. Цифрові технології»  на тему «Україна — це ми!».
Декан педагогічного факультету, Оксана Кондур ознайомила студентів з організаційною частиною освітнього процесу та підкреслила важливість самодисципліни та відповідальності на шляху до здобуття знань.
Завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика – Любов Прокопів наголосила на значущості єдності та патріотизму, підкресливши, що тільки спільними зусиллями ми зможемо побудувати сильну і незалежну Україну.

Під час брейнстормінгу  «Майбутнє освітньої програми» студенти разом із викладачами креативно працювали над своїми ідеями, візуалізували їх на плакаті та презентували перед аудиторією, відкриваючи нові перспективи для розвитку освітнього процесу.

Завершився захід урочистою присягою першокурсників, яка стала символом їхньої відданості та прагнення до нових знань та звершень.

Пишаємося нашими студентами і впевнені, що вони гідно представлятимуть нашу університетську спільноту!