Робоча зустріч у рамках проекту Improving teacher education for applied learning in the field of vocational education(ITE‐VET)574124‐EPP‐1‐2016‐1‐DE‐EPPKA2‐CBHE‐JP

26-28 вересня2018 р. у Києві відбулася заключна робоча зустріч учасників проекту Improving teacher education for applied learning in the field of vocational education(ITE‐VET)574124‐EPP‐1‐2016‐1‐DE‐EPPKA2‐CBHE‐JP. Нашуніверситет представляли–доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки імені Богдана Ступарика І.В.Стражнікова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки імені Богдана Ступарика І.В.Єгорова, завідувач кафедри менеджменту і маркетингу економічного факультету, доктор економічних наук, професор О.В.Ткач,кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і маркетингу С.М. Мацола,кандидат економічних наук, доцент М.М. Мацола.
Цілями зустрічі було визначено: оцінка успішності впровадження оновлених навчальних планів, обговорення координаційних проблем і визначення наступних кроків, використання результатів у професійних закладах, підведення підсумків проекту.Учасники проекту ERASMUS +зустрілися з представниками Міністерства
освіти і науки України, Центру звʼязків з роботодавцями, національної команди експертів з реформування вищої освіти
HERE team. Відвідали Ірпінський державний коледж економіки та права, Навчально -науковий центр професійно – технічної освіти НАПН України, де ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу, науковою роботою педагогічних та студентських колективів. Представники українських закладів вищої освіти презентували свої досягнення,проаналізовані закордонними партнерами, отримано рекомендації щодо подальшого впровадження результатів проекту.