Під час роботи загальних звітних зборів НТШ, які відбулися 10 грудня 2022 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка професору кафедри Богдану Кіндратюку вручено диплом дійсного члена НТШ.
Вітаємо!
![](https://kpibs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/126/2022/12/Вручення-диплома-дійс.члена-НТШ.jpg)
Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика
Педагогічний факультет
Під час роботи загальних звітних зборів НТШ, які відбулися 10 грудня 2022 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка професору кафедри Богдану Кіндратюку вручено диплом дійсного члена НТШ.