Шановні колеги!
Запрошуємо усіх охочих та зацікавлених у здобутті чи удосконаленні навичок з управління проєктами відвідати очний комплексний тренінг (з двох взаємодоповнюючих частин) від команди Проектно-освітнього центру «Агенти змін Центр Прикарпатського університету» на тему: «Ключові елементи формування проєктної заявки”:
Частина 1. «Структура та логіка створення концепції проєкту та проєктної команди»
![🗓️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f5d3.png)
Тренери:
![👩🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te4/1.5/16/1f469_1f3fc.png)
![👩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te8/1.5/16/1f469.png)
Частина 2. «Структура бюджету проєкту та врахування ризиків його реалізації»
![🗓️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f5d3.png)
Тренери:
![👩💼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1.5/16/1f469_200d_1f4bc.png)
![👩🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t63/1.5/16/1f469_1f3fb.png)
Для участі у тренінгу (2 частинах) зареєструйтеся, будь ласка, заповнивши анкету за гіперпокликанням до 5 лютого 2023 року включно:
Тренінг відбуватиметься в інтерактивному форматі, що передбачатиме поєднання теоретичної та практичної групової роботи над потенційними проєктними ідеями та пропозиціями.
![⌛️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1.5/16/231b.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)