29 січня 2021 року розпочалась Всеукраїнська онлайн конференція «Застосування ІТ-технологій, онлайн сервісів під час побудови освітнього процесу», в роботі якої прийняли участь викладачі нашої кафедри. Організатором конференції виступила – ІППО – платформа інституті післядипломної освіти. В рамках конференції відбулись 11 тренінгів – «Електронні журнали МОН. Єдина державна система АІКОМ», «Психологічна допомога дітям із травмівним досвідом», «Інклюзія. Індивідуальна програма розвитку дитини», «Організація змішаного навчання в ЗЗСО. Інструменти» та інші, участь у яких підтверджуватиметься сертифікатами про підвищення кваліфікації. Спікерами виступили – Олег Слушний, Олександр Дячук, Тетяна Бабійчук, Наталія Грицай та інші. 30 січня роботу конференції продовжено.