Настановча нарада з питань організації та проведення науково-педагогічної (виробничої) практики

1 лютого  2021р. відбулася настановча нарада з питань організації та проведення науково-педагогічної (виробничої) практики для студентів першого курсу ОР «Магістр» спеціальності 01 Освітні, педагогічні науки педагогічного факультету.

Завданням практики є поглиблення і закріплення теоретичних знань;формування і розвиток у майбутніх викладачів закладів вищої освіти вмінь і навичок, професійно значимих якостей особистості;вивчення сучасного стану освітнього процесу в закладах вищої освіти;вивчення передового педагогічного досвіду;виховання любові до обраної професії, формування педагогічних інтересів, нахилів, розвитку творчого підходу до педагогічної діяльності; закріплення, поглиблення та збагачення психолого-педагогічних та спеціальних знань з різних предметів, використання їх при розв’язанні конкретних педагогічних завдань;формування у студентів навичок організації виховної роботи, спираючись на знання з психології, педагогіки;виховання стійкого інтересу до професії викладача, потреби в педагогічній самоосвіті, виробленні творчого підходу до педагогічної діяльності.

Метою науково- виробничої педагогічної практики майбутніх викладачів є  оволодіння способами організації професійної діяльності, вміння вирішувати конкретні методичні завдання згідно з умовами освітнього процесу; виховання у студентів потреби систематично поновлювати свої знання і творчо застосовувати їх у практичній діяльності.

З урахуванням особливостей організації освітнього процесу в період карантину виробнича  практика студентів спеціальності «Освітні, педагогічні науки» передбачає її проходження на базі освітніх закладів, які функціонують під час карантину та за технологіями дистанційного навчання (для заочної форми навчання) та на кафедрі педагогіки та  освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика.Студенти можуть працювати як із студентами інших груп закладу вищої освіти, фахової передвищої освіти або в своїх групах.

Практична підготовка зі студентами буде відбувається за допомогою програм Viber, Zoom та ін.

Науково-педагогічна практика

кафедра педагогіки та  освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика

1 лютого  2021р.відбулася настановча нарада з питань організації та проведення науково-педагогічної (виробничої) практики для студентів першого курсу ОР «Магістр» спеціальності 01 Освітні, педагогічні науки педагогічного факультету.