Вебінар з питань підготовки та змін у процедурі захисту дисертацій.

Згідно угоди про науково-освітню співпрацю кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії 12 березня 2021 р. відбувся вебінар з питань підготовки та змін у процедурі захисту дисертацій.

Учасників привітав доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Галус Олександр Мар’янович. Спікером виступив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, начальник наукового відділу, вчений секретар спеціалізованої вченої ради ХГПА Богдан Степанович Крищук, який продемонстрував нормативну базу підготовки та атестації здобувачів ступеня доктора філософії, порядок проведення експерименту з присудження ступеня, наголосив на особливостях утворення спеціалізованих вчених рад, окреслив вимоги до їх складу. Особливу увагу було звернено на публікації здобувачів у періодичних виданнях інших держав, які входять до ОСР та/або ЄС. Спікер наочно показав процес перевірки видань на доброчесність, ISSN. Загалом участь прийняли 25 представників обох ЗВО, в тому числі здобувачі (Святослав Юрченко, Наталія Басараб, Юліанна Бабій) PhD кафедри педагогіки та освітнього менеджменту ім. Б. Ступарика, д.пед.н., проф. Тетяна Завгородня та Інна Стражнікова. Сторони домовились про проведення наступного вебінару “Академічна доброчесність”.

Дякуємо за чіткість, відповіді на запитання та співпрацю!