Засідання підсекції у рамках звітньої наукової конференції університету за 2020 рік

7 квітня відбулось засідання підсекції Педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика у рамках звітньої наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів університету за 2020 рік. Доповідачі, відповідно до заявлених тем виступів у програмі конференції,  презентували свої напрацювання, зокрема “Проблеми формування підприємницької компетентності в дослідженнях вітчизняних та зарубіжних науковців” (доктор педагогічних наук, професор Т.К. ЗАВГОРОДНЯ), “Актуальні тенденції оновлення шкільного курсу географії” (аспірант С. ЮРЧЕНКО), “Застосування в освітньому процесі малочисельних шкіл новітніх технологій” (кандидат педагогічних наук, доцент Л.М. ПРОКОПІВ) та інші, учасники активно дискутували, обговорювались проблеми та перспективи подальшої наукової діяльності. За результатами роботи підсекції обрані наукові доробки рекомендовано  до друку  у збірнику наукових праць університету “Еврика”.

Програма звітньої наукової конференції викладачів, докторантві, аспірантів за 2020 р.