Психологічні читання “35 років потому: Чорнобильська катастрофа очима різних поколінь”

26 березня викладачі кафедри та студенти спеціальності 011 “Освітні, педагогічні науки”, з ініціативи доктора мистецтвознавства, доцента Б.Д.Кіндратюка, прийняли участь у психологічнихі читаннях “35 років потому: Чорнобильська катастрофа очима різних поколінь”.

Учасники читань поділились тогочасними спогадами, студенти представили поезію-спогади різних письменників та музичні композиції. Адже за числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. В Україні створена нормативно-правова база, що регулює весь комплекс післячорнобильських проблем. Верховна рада України прийняла і ратифікувала велику кількість законів, постанов, резолюцій і угод, спрямованих на розв’язання найскладніших проблем мінімізації наслідків катастрофи і недопущення подібних аварій у майбутньому. До проблем ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи привернута увага усього світового співтовариства Організацією об’єднаних націй та її спеціалізованим агентством МАГАТЕ вжито заходів для з’ясування реальних масштабів катастрофи, розробки заходів щодо боротьби з наслідками аварії, для посилення безпеки діючих реакторів. Україна особливу увагу приділяє співробітництву з країнами, що найбільше постраждали від катастрофи.

Дякуємо за подвиг, і вічна пам`ять героям, що віддали своє життя у боротьбі з цією техногенною катастрофою!