29 квітня 2021 року у рамках проєкту Academic IQ  від Американських Рад відбувся Круглий стіл: “Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та практики”, в роботі якого прийняли участь здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти та викладачі кафедри.

З привітальним словом виступив Аташе США в Україні Scott Whitmore.

Під час круглого столу представники різних ЗВО України (КПІ, НУВГП, ХУ, БДМУ та інші) поділились досвідом роботи з питань академічної доброчесності, проблемами несприйняття інформації з кодексу академічної чесності, підписання угод зі здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками щодо академічної доброчесності, різноманітні підходи до управлінських рішень ЗВО, створення комісій з якості навчання та академдоброчесності. Обгорювались питання щодо гострайтінгу – написання текстів на замовлення як елементу академічної недоброчесності. В багатьох закладах вищої освіти введено курси для викладачів та дисципліни для вивчення студентами з академічної доброчесності. Окрім того, всі учасники підтримали  твердження про обов”язкове інформування результатів опитування респондентів, адже це імідж навчання, викладачів і ЗВО загалом.

Всього у роботі круглого столу прийняло участь більше 300 учасників.