З днем НАУКИ!

Шановні колеги, молоді науковці, вітаємо Вас із професійним святом – Днем науки в Україні!

День науки – відносно молоде свято для українських учених. Офіційно свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97. Відзначається професійне свято працівників науки в Україні у третю суботу травня.

Наука в Україні завдяки наполегливій праці наших учених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі. Наука безсила без вчених, саме вони створюють майбутнє.

Бажаємо Вам творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Ви робите дуже важливу справу на благо розвитку нашої з Вами держави, задля добробуту українського народу.
Нових Вам відкриттів та неперевершених наукових звершень!