Міжнародний день рисі!

Цей символ Карпат є талісманом Прикарпатського університету! Рись – швидкий і ефективний хижак, який запобігає надмірному поширенню травоїдних (косуль, сарн, муфлонів). Її кінцівки однаково підходять як для спринтерського бігу, так і для стрибків. Широкі лапи рисі дозволяють їй легко переміщатися по снігу, а характерні “пензлики” на вухах підсилюють слух. Рись симоволізує надприродну пильність зору, яка необхідна для наукового пізнання. Люди, які мають талісманом рись, зазвичай вчаться швидко і грунтовно. Рись також символізує мудрість, спритність, силу, сміливість, витривалість, просвітлення, осяяння, несподіванку, розкриття таємниць, правдолюбство.

Формування цих якостей бажаємо всьому науково-педагогічному та студентському колективам нашого університету!