Зустріч-вебінар «Огляд актуальних грантових програм для соціальних та освітніх проєктів»

17 вересня 2021 р. відбулась лекція-вебінар «Огляд актуальних грантових програм для соціальних та освітніх проєктів» за участі студентів, аспіранти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, професорсько-викладацького складу кафедри та запрошених лекторів-спікерів фахівчинь Проектно-освітнього центру «Агенти змін» ‑ к.п.н., доц. М.М. Кулеша-Любінець й к.екон.н., доц. Т.Мигович.

На зустрічі було розглянуто поняття та особливості соціальних проектів, охарактеризовано сфери їх застосування. Спікери деталізували концепції таких проектів, оглядово ознайомили слухачів з умовами малих грантів і можливостями їх масштабування. Також лектори-спікери зупинились на ключових запитаннях соціального планування проектів та системі соціального менеджменту, проаналізували методи аналізу проблеми конкурсів/грантів та плани розробки проєктів. Спікери охарактеризували етапи відбору проектів, питання консультаційної підтримки претендентів на участь у грантах/конкурсах.

У кінці лекції-вебінару спікери відповіли на запитання слухачів.