«СВІТОВІ ВИКЛИКИ СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»

20-22 жовтня 2021 року викладачі кафедри (проф. Л.Прокопів, І.Стражнікова, В.Стинська) прийняли участь у роботі Першої Міжнародної науково-практичної конференції інноваційного формату «СВІТОВІ ВИКЛИКИ СУЧАСНІЙ ОСВІТІ», організатором виступила ГО «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури», членкинями якої є представники кафедри.

Модератор конференції – Осадченко Інна Іванівна – голова громадської організації «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури», доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Учасниками конференції були представники Казахстану, Білорусі та інших країн.

У ході конференції обговорювались питання системи освіти різних країн, зокрема й вищої: модель змішаного навчання (Flex Model Blended Learning) у підготовці магістрантів освітньої програми «Педагогіка вищої школи», упровадження дуального навчання у підготовку майбутніх фахівців, професійне самовдосконалення викладачів вищої школи у контексті євроінтеграційних процесів. 22 жовтня 2021 р. відбувся авторський тренінг «Лінгвотерапія: розвиток літературних здібностей», що передбачав перелік здобутих загальних та фахових компетентностей зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки як здатності та готовності до:

• застосування знань на практиці;
  • створення нових ідей (креативності);
  • рефлексії результатів професійної діяльності;
  • критичного аналізу, оцінки і синтезу нових та комплексних ідей;
  • адаптації та дії в новій ситуації;
  • виявлення, постановки та вирішення проблеми;
  • роботи в команді і прийняття на себе відповідальності за вирішення задач;
  • безперервного саморозвитку та самовдосконалення.