Проєкт «Наше здоров’я»

1 грудня  на базі Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» відбулось відкриття корпоративного соціально відповідального проєкту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Наше здоров’я», до якого долучились викладачі (проф.І.СТРАЖНІКОВА) й здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (М.ОЛЕКСЮК) нашої кафедри.

Учасників дійства привітав ректор університету Ігор Євгенович ЦЕПЕНДА.

З онлайн-лекцією на тему «Covid-19: що це таке і як з ним бути?» виступив завідувач кафедри біохімії та біотехнології, доктор біологічних наук, професора Володимир Іванович ЛУЩАК, нагадавши слухачам про симптоми Covid-19 та після одужання, ознаки різних типів перебігу захворювання, дії при підозрі коронавірусу, стандартні заходи захисту від Covid-19.

Лілія Ігорівна ВОЙЧИШИН (кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії) провела онлайн-заняття з лікувальної гімнастики (дихальні вправи, вправи для хребта).