Державна атестація здобувачів другого (магістерського) освітнього рівня

20 грудня 2021 р. стартувала робота державної атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (голова екзаменаційної комісії – д.пед.н., професор Вікторія СТИНСЬКА, члени комісії – д.пед.н, професор Тетяна ЗАВГОРОДНЯ, к.пед.н., професор, завідувачка кафедрою Любов ПРОКОПІВ).

Студенти денної форми навчання продемонстрували ґрунтовні знання, презентували результати досліджень, креативність, самостійність, якісну підготовку до практичної діяльності у ЗВО. При оцінюванні рівня підготовки та відкритого захисту враховувались рецензії на дипломні роботи, відповіді на запитання екзаменаційної комісії й присутніх, рівень апробації результатів дослідження та наукові публікації здобувачів, а також індивідуальна освітня траєкторія.

6 студентів (Софія КИСЛЯК, Володимир ОЛЕКСЮК, Оксана МАКСИМІВ, Тетяна ТИМЧИШИН (Жидун), Мар՚яна ЮРКЕВИЧ, Мар՚яна ДЕРЕНЮК) рекомендовано до вступу на третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти.