Відповідно до Положення про студентські професійні творчі конкурси, турніри, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 27.09.2016 № 1150, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.10.2016 за № 1358/29488 та з метою залучення студентської молоді до активної науково-дослідної та творчої діяльності, розширення контактів студентства, започатковано Всеукраїнський творчий конкурс для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація» (далі – Конкурс) – це конкурс творчих робіт зі змістом, з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, підвищення рівня їхньої компетентності щодо сучасних технологій здоров’язбереження, пошук нових засобів, форм і методів формування у дітей здоров’язбережувальної компетентності стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Конкурс проводиться дистанційно (повна інформація у прикріпленому файлі).

Інформаційне повідомлення. Конкурс Здорова дитина – здорова нація