Участь у міжуніверситетському онлайн-лекторії

29 березня 2022 р. у рамках міжуніверситетського онлайн-лекторію та відповідно до плану курсу “Дидактичні системи у вищій освіті” відбулась лекція “Освітні технології: теоретичні аспекти”  доктора педагогічних наук, професора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Олександри Іванівни ЯНКОВИЧ, у роботі якої прийняли участь викладачі кафедри (проф.І.В.Стражнікова) та студенти ОП “Освітні, педагогічні науки” 1 курсу денної форми навчання.

На занятті було розглянуто історію виникнення поняття “технологія”, критерії, аспекти, різні підходи до реалізації мети, алгоритми дій, їх системність. Проаналізовано технології на конкретних прикладах, продемонстровано проєктний метод студентів Польщі “Закохайся в Польщу” і для порівняння проєктну технологію студентів ТНПУ (2016р.) “Закохайся в Україну”, відповідно проаналізовано різницю понять “метод” і “технологія”.

Онлайн-зустріч відбувалась за посиланням

Сертифікат Стражнікова І