Участь здобувачів другого і третього рівня вищої освіти ОП Освітні, педагогічні науки у міжуніверситетському онлайн-лекторії

31 березня  здобувачі ОР “Магістр” та PhD ОП Освітні, педагогічні науки мали змогу ознайомитись зі змістом та особливостями гурткової історико-краєзнавчої роботи у закладах вищої освіти. Онлайн-лекцію з відповідної теми провів Андрій КОРОЛЬКО – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у рамках міжуніверситетського онлайн-лекторію.

На занятті  було розглянуто історію гурткової роботи; напрями трансформації, пов’язані з її організацією; багаторівневість, класифікація гуртків, груп та творчих об’єднань; розгортання нових напрямів гурткової роботи, створення закладів нового типу та їх профілізація.

Після виступу лектора здобувачі мали можливість задати питання та обговорити дискусійні моменти.