Вебінар «Дуальне навчання в закладах вищої освіти. Досвід Німеччини»

26 липня 2022 р. викладачі кафедри (проф. Інна СТРАЖНІКОВА) прийняли участь у роботі онлайн-вебінару «Дуальне навчання в закладах вищої освіти. Досвід Німеччини», організованого Федерацією роботодавців України.

Спікером виступив головний експерт проєкту з питань дуальної освіти (Німеччина) ‑ Гюнтер ТРЕПТЕ.

Під час вебінару були розглянуті питання та приклади кейси організації дуального навчання:

• дуальний університет на підприємстві;
  • дуальна форма навчання у закладах вищої освіти (форми організації, взаємодія з бізнесом тощо);
  • оплата за навчання, практична підготовка, її термін;
  • особливості складання навчальних планів;
  • переваги при працевлаштуванні;
  • система укладання договорів про співпрацю закладу вищої освіти/структурного підрозділу з підприємством та майбутнім студентом.

Наприкінці зустрічі п. Гюнтер дав відповіді на запитання учасників (загальна кількість – 197), всім учасникам вебінару буде надіслано презентацію виступу спікеру і анонсовано про наступні зустрічі.

Підключитись до конференції можна було за покликанням