Фаховий семінар для апробації дисертації

Відповідно до наказу №454 від 08.09.2022 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 16 вересня 2022 року о 14.00 офлайн на кафедрі педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Педагогічного факультету було проведено фаховий семінар для апробації дисертації на тему «Розвиток гуцульщинознавства в системі національної освіти і виховання дітей та молоді (кінець ХХ – початок XXI ст.)» Паски Тараса Валерійовича (аспірант 4 року навчання денної контрактної форми навчання за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки) для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки у такому складі:

Стражнікова І. В. – доктор педагогічних наук, професор – голова семінару;

Зюбрицька О. Й. — старший лаборант кафедри – секретар семінару;

Стинська В. В. – доктор педагогічних наук, професор, гарант ОНП «Освітні, педагогічні науки»;

Прокопів Л. М. – завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент – член семінару;

Джус О. В. – доктор педагогічних наук, професор — науковий керівник;

Завгородня Т. К. – доктор педагогічних наук, професор — член семінару;

Савчук Б. П. – доктор історичних наук, професор – член семінару;

Кіндратюк Б. Д. — доктор мистецтвознавства, професор – член семінару;

Білавич Г. В. – доктор педагогічних наук — член семінару;

Ковальчук В. М. — кандидат педагогічних наук, доцент – член семінару;

Салига Н. М. — кандидат педагогічних наук, доцент — член семінару;

Єгорова І. В. – кандидат педагогічних наук, доцент – член семінару;

Лемко Г. І. – кандидат педагогічних наук, доцент — член семінару;

Ворощук О. Д. — кандидат педагогічних наук, доцент — член семінару.

На основі виступу здобувача, відповідей на запитання членів семінару, обговорення представлених результатів дослідження, члени семінару результатом відкритого голосування (одноголосно «ЗА») рекомендували дисертацію до захисту у спеціалізованій вченій раді Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.