Педагогічні читання на пошану пам’яті БОГДАНА СТУПАРИКА

19 жовтня 2022 р. на базі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика відбулись Педагогічні читання на пошану пам’яті БОГДАНА СТУПАРИКА – ВИЗНАЧНОГО УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВЦЯ І ПЕДАГОГА.

Відкрив зустріч проректор з науково-педагогічної роботи Едуард ЛАПКОВСЬКИЙ.

У Педагогічних читаннях взяло участь понад 50 учасників. Читання відбулися у вигляді наукового полілогу, доповідей і повідомлень, дискусій, що засвідчує їх теоретичне та прикладне значення.

Виступили учні Богдана Михайловича: Тетяна ЗАВГОРОДНЯ проаналізувала досягнення наукової школи Богдана Ступарика (2000 – 2020 рр.), Марія ЧЕПІЛЬ означила основні ідеї національного виховання у творчій спадщині Богдана Ступарика, Іван РУСНАК розкрив особливості творчої лабораторії дослідника історії української педагогіки. У читаннях прийняли участь Ярослав ОЛЕКСИН (директор ліцею 5 Івано-Франківської міської ради), Уляна БОРИС (кандидат педагогічних наук, викладач, Коломийський педагогічний фаховий коледж Івано-Франківської обласної ради), Надія САБАТ (кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника), Романа МИХАЙЛИШИН (методист навчально-методичного підрозділу, завідувачка кабінету історії педагогіки ВСП «Педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені Івана Франка», асистент кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка), науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі другого (магістерського) та третього (PhD) рівня вищої освіти.

Наприкінці зустрічі учасники обговорили ухвалу Педагогічних читань.

Програма_читань

Проєкт ухвали