15.03.2023 р. на Педагогічному Факультеті доцент кафедри, голова Івано-Франківської станиці братства ОУН-УПА  Наталя САЛИГА провела з майбутніми педагогами 2 та 3 курів початкової освіти виховний проєкт “Лицарі нескореної волі (до 80-річчя УПА)”.

На занятті говорилося про історичну спадковість. Важлимим в умовах воєнного стану є те, що попередниками нинішніх Збройних сил України є січове стрілецтво, Армія Української Народної Республіки, Українська повстанська армія. Наталія САЛИГА показала тяглість української ідеї та визвольної боротьби крізь призму складних історій наших славних провідників. На заняття був запрошений Ярослав ЮРЦУНЯК, колишній вояк Української Повстанської армії. У чотирнадцять років пішов у підпілля, а вже в дев’ятнадцять його за зв’язки з УПА на чверть століття заслали в Магадан.

Дякуємо за допомогу і присутність заступнику декана, професорці Оксані ЦЮНЯК та професорці Лесі ВИСОЧАН.

Слава Україні!!!