У Прикарпатському університеті відбудеться засідання Вченої ради

6 червня 2023 р. о 14:00 у 23 ауд. Центрального корпусу в змішаному форматі  відбудеться засідання Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за участю науково-педагогічних працівників.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про особливості організації освітнього процесу на факультеті іноземних мов. Доповідає декан факультету іноземних мов, проф. Наталія ЯЦКІВ, від комісії – декан Педагогічного факультету, проф. Оксана КОНДУР.

2. Про організацію наукової діяльності в університеті із врахуванням закордонного досвіду. Доповідає голова постійної комісії з питань науки та міжнародної співпраці, доц. Тетяна ТАТАРЧУК.

3. Про результати акредитацій за 2022/2023 н.р. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи,
проф. Руслан ЗАПУХЛЯК.

4. Різне.

Під’єднатися онлайн можна за посиланням: pu.webex.com/meet/pnu_vs