Засідання кафедри “Підготовка до нового навчального року”

28 серпня відбулось засідання кафедри з питань підготовки до нового навчального року. Завідувачка кафедри Любов ПРОКОПІВ проаналізувала роботу кафедралів у період вступної кампанії, її результати, відбулось розподілення обов’язків науково-педагогічних працівників на навчальний рік, затвердження плану роботи кафедри. призначено акдемічних наставників 1 курсу здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності “Професійна освіта. Цифрові технології” (Тарас ПАСКА, Наталія САЛИГА). Інна СТРАЖНІКОВА прозвітувала про роботу у відбірковій комісії. Відповідальна за профорієнтаційну роботу Наталія САЛИГА намітила преспективи даного виду діяльності на 2023-2024 роки. Також відбувся звіт аспірантів різних років навчання.