Відбувся захист магістерських робіт!

19-20 грудня 2023 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки за освітньою програмою «Освітні, педагогічні науки» студентів денної та заочної форм навчання.

Перевірка підготовки магістрів та присвоєння їм освітнього ступеня проводилася під головуванням Стинської Вікторії Володимирівни, доктора педагогічних наук, професора; членів екзаменаційної комісії Прокопів Любові Миколаївни, завідувачки кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Б. Ступарика, кандидата педагогічних наук, доцента, Салиги Наталії Миколаївни, кандидата педагогічних наук, доцента; секретаря екзаменаційної комісії Зюбрицької Оксани Йосипівни, старшого лаборанта кафедри.

Здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки, застосували сучасні наукові підходи і на високому рівні представили результати самостійно отриманих результатів.

Тематика кваліфікаційних робіт актуальна, роботи цікаві і різноманітні – фундаментального та інноваційного напрямів досліджень.

Студенти в процесі захисту представили свої презентації, відповіли на поставлені запитання та отримали позитивні оцінки. Усім здобувачам вищої освіти присвоєно освітню кваліфікацію: магістр освітніх, педагогічних наук. Професійна кваліфікація: викладач закладу вищої освіти.

Вітаємо студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості, нових досягнень та успішного працевлаштування за фахом!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати на освітньому фронті! Бажаємо Перемоги України та мирного неба усім нам!