Профорієнтаційна робота з учнями Коломийського ліцею №1 імені В. Стефаника

29 лютого 2024 року доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Інга Єгорова відвідала Коломийський ліцей №1 імені В. Стефаника та провела профорієнтаційну роботу із учнями 10-11 класів. Присутні на зустрічі ознайомилися із особливостями освітньої програми 015 «Професійна освіта. Цифрові технології» та перспективами майбутнього працевлаштування.

Колектив кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника висловлює щиру подяку вчителю історії Марті Грановській та директору ліцею №1 імені В. Стефаника (м. Коломия ) Мирославу Грабу за теплий прийом та сприяння в організації та проведенні зустрічі і чекає на нових студентів – випускників славного стефаниківського ліцею!