Пленарне засідання звітної наукової конференції за участю викладачів, докторантів, аспірантів педагогічного факультету

2 квітня 2024 року відбулося пленарне засідання звітної наукової конференції за участю викладачів, докторантів, аспірантів педагогічного факультету. Керівник секції педагогічних наук – заступник декана з наукової роботи, професорка Оксана Цюняк.

Доктор філософії, асистент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Тарас Паска виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Значення науково-педагогічних ідей Народного вчителя України Петра Лосюка для формування сучасного освітнього простору України». Тарас Валерійович виокремив провідні ідеї діяльності ученого, педагога Петра Лосюка, котрий працював над впровадженням регіональних пілотних проєктів “Школа здібностей”, “Гуцульська школа майбутнього”, «Розбудова Нової української школи в гірській місцевості Українських Карпат»; був розробником організаційно-педагогічних основ діяльності гуцульської школи, впроваджував систему трудового, естетичного й інтелектуального виховання дітей на основі декоративно-прикладного мистецтва Гуцульщини. Народного вчителя України знають і шанують в Україні і за її межами, а багатолітній науково-педагогічний доробок Петра Лосюка нині творить вагому сторінку української національної освіти ХХІ століття.

Доповідь зацікавила учасників конференції та викликала жваву дискусію.