Засідання підсекції педагогіки кафедри педагогіки ім. Б. Ступарика

21 березня 2019 р. відбулося засідання підсекції педагогіки кафедри педагогіки ім. Б. Ступарика звітної наукової конференції за 2018 рік. У роботі взяли участь викладачі, аспіранти та докторанти кафедри. Також відбулася презентація монографії доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри Завгородньої Т.К. «Педагогіка В.О. Сухомлинського». Під час конференції, важливі актуальні проблеми порушили викладачі кафедри: Нагачевська З.І., Савчук Б.П., Прокопів Л.М., Єгорова І.В., Салига Н.М., Зеліско Л.І., Стинська В.В., Кіндратюк Б.Д., Ковальчук В.М. Крім того, змістовними були доповіді аспірантів та докторантів кафедри: Паски Т.В., Сабата І.І., Басараб Н.Я., Дарійчука С.В., Бабій Ю., Бедрій Х.В., Гнесь Н.О.

Засідання підсекції педагогіки кафедри педагогіки ім. Б. Ступарика