Зустріч із студентами та викладачами  ВСП «Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету».

21 квітня 2021 р. відбулася онлайн -зустріч з студентами  та викладачами  ВСП «Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету» економічних спеціальностей. Завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту  імені Богдана Ступарика Прокопів Л.М. та доцент кафедри Ковальчук В.М. ознайомили студентів  та викладачів коледжу з освітньою програмою  спеціальності  011 «Освітні, педагогічні науки»,   націлила на самоосвіту студентів, їх самовдосконалення.  Розповіли про особливості навчання у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Присутні на зустрічі переглянули ролик з якого дізналися про роботу викладачів кафедри та навчання магістрів спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки», цікавилися умовами вступу у заклад вищої освіти.