ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада 2021 р. відбувся ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності до дня української писемності та мови. Організаторами заходу у Прикарпатському університеті виступили викладачі кафедри педагогіки початкової освіти Педагогічного факультету, професорка Ольга Деркачова та доцентка Лариса Наконечна. Варто зазначити, що Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткувала Національна радіокомпанія України ще у 2000 році. Професорсько-викладацький склад кафедри, здобувачі другого і третього рівнів вищої освіти доєднались до даного дійства. Цьогоріч автором тексту диктанту “Слідом за пам”яттю” став письменник Юрій Андрухович, який і начитував текст. До нашої ініціативи також долучилися вчителі й учні низки ліцеїв області та журналісти. Загалом близько чотирьох сотень осіб.

Перевірятимуть написані диктанти члени спеціальної комісії. Результат оголосять протягом 1-2 місяців – все залежить від кількості робіт. Текст всеукраїнського диктанту оприлюднять на сайті “Українського радіо” 11 листопада об 11:00.  Автори робіт, написаних без помилок, отримають подарунки від партнерів Суспільного мовника. А ті роботи, у яких допущено помилки, не називатимуть і не оприлюднюватимуть.