“Soft skills в умовах глобалізації” – онлайн-заняття у рамках ІІ міжуніверситетського лекторію

“Soft skills в умовах глобалізації”. Під такою назвою сьогодні відбулось онлайн-заняття у рамках ІІ міжуніверситетського лекторію, у роботі якого взяли участь і викладачі нашої кафедри (проф. І.В.Стражнікова).

Спікер – Н.В.Марчук, кандидат пед.наук, доцент  кафедри журналістики нашого університету – детально зупинилась на термінах “soft skils” та “hard skills”, проаналізувала найчастіші та найзатребуваніші soft skills, ключові компетенції при soft skills (соціальна, цифрова, навчальна, громадянська та ін.). Наголосила на розумінні начального процесу та його стратегій розвитку.

Під час заняття було визначено шляхи вдосконалення власних soft skills. Наприкінці зустрічі слухачі подякували за змістовну інформацію, мали можливість задати питання та поточнити незрозумілі для себе моменти.