Підсумкова студентська наукова конференція

Сьогодні, у день світлого Благовіщення пресвятої Богородиці, на кафедрі Педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика під керівництвом к.пед.н., доцента Інги ЄГОРОВОЇ відбулась підсумкова студентська наукова конференція, що проходить традиційно кожного року у рамках тижня науки у Прикарпатському національному університеті імені В.Стефаника. Сфера наукових інтересів учасників заходу вразила розмаїттям тем, оригінальністю підходу до наукової проблеми та глибиною суджень молодих науковців різних структурних підрозділів університету (педагогічний факультет, факультет іноземних мов, математики та інформатики, філології, історії, політології та міжнародних відносин, навчально-наукового інституту мистецтв тощо).

На засіданні підсекції обговорювались різноманітні проблеми навчання, виховання та підготовки майбутніх спеціалістів до практичної діяльності в закладах освіти різного рівня і країн світу, їх компаративістські аспекти («Практика роботи в сучасному освітньому інформаційному середовищі в умовах змішаного навчання», «Дистанційні технології навчання польської мови та їх впровадження в сучасний освітній простір ЗВО», «Особливості діяльності перекладача в системі фрустраційної толерантності», «Система середньої освіти в США та Канаді: компаративістський аспект», «Ділова гра  як метод інтерактивного навчання в школі», «Розвиток професійно-педагогічної етики у майбутніх викладачів ЗВО» та ін.).

За результатами конференції прийнято рішення про нагородження учасників за змістовний виступ Гасюк Катерину Іванівну (студентка 1 курсу, ОР Бакалавр Навчально-наукового інституту мистецтв «Національне виховання підлітків на уроках музичного мистецтва»), Ліщинську Олену Іванівну (студентка 1 курсу, ОР Магістр «Освітні педагогічні науки» «Перевернуте навчання як інноваційна технологія у ЗВО»), грамотами Педагогічного факультету: Душенко Юлію Володимирівну (студентка 1 курсу, ОР Магістр «Освітні педагогічні науки», Слівінську Уляну Василівну (студентка 1 курсу, ОР Магістр «Освітні педагогічні науки»), Гуменяк Аліну Василівну (студентка 1 курсу, ОР Магістр «Освітні педагогічні науки») і друк матеріалів у різних виданнях: у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-ХХІІІ» тези повідомлень студентів: Славська Богдана Василівна (студентка 1 курсу, ОР Магістр «Освітні педагогічні науки» «Формування педагогічного професіоналізму майбутніх викладачів ЗВО»), Дідоха Аміна Олегівна (студентка 3 курсу ОР бакалавр факультету природничих наук) «Проблеми здорового способу життя на сторінках романів Ольги Деркачової») й у «Інформаційному бюлетені» кафедри.