Фізкультурно-оздоровчий захід в рамках соціального проєкта «Здорова Україна»

Здобувач третього (PhD) рівня вищої освіти ОП 011 Освітні, педагогічні науки ‑ Олександр Божок (1 курс) 12 травня на міському стадіоні м. Калуш «Хімік», організував фізкультурно-оздоровчий захід в рамках соціального проекта «Здорова Україна» серед внутрішньо переселених дітей, в якому взяло участь 35 дітей.

Це змагальна ігрова діяльність, учасники якої з урахуванням їх віку, статі, підготовленості мають приблизно рівні можливості досягти перемоги в доступних їм вправах. Ця доступність створюється спеціальним підбором змагальних вправ, складності й довжини дистанцій, ваги використовуваних снарядів, а також тривалістю й інтенсивністю виконання рухових дій. Масові фізкультурно-спортивні заходи займають важливе місце в системі організації здорового способу життя населення України. Вони є методом залучення широких мас населення до занять фізичною культурою й спортом, підвищення фізичною підготовленості, формування необхідних рухових навичок і умінь, сприяють підвищенню мотивації до занять фізичною культурою й спортом.

Будьмо здорові! Все буде Україна!